Про нас

Студія MANGO PRINT – молода та творча команда професіоналів

    Студія MANGO PRINT – молода та творча команда професіоналів, які люблять свою справу та роблять її на високому рівні. Власну діяльність студія розпочала у 2019 році, і за весь період роботи ми виконали безліч проєктів, завоювали довіру та повагу великої кількості клієнтів. Кожний представник нашої команди має багаторічний досвід та високу кваліфікацію, що дозволяє


MANGO PRINT пропонувати кожному замовнику індивідуальний підхід та швидке виконання замовлень.

Для реалізації найрізноманітніших проєктів студія використовує професійне обладнання та сучасні технології, які дозволяють пропонувати якісні послуги на високому рівні. Саме це суттєво відрізняє нас від інших компаній, представлених на українському ринку. MANGO PRINT не просто друкує, а допомагає втілювати будь-які Ваші ідеї та побажання в життя.


Наша команда прагне вивести якість послуг абсолютно на новий рівень. Студія пропонує індивідуальну розробку мерчів під ключ. Кваліфіковані дизайнери створюють макети будь-якого рівня складності та масштабу спеціально для наших клієнтів, з врахуванням особливостей бізнесу.


Пропонуємо нашим замовникам виконання поставлених задач за допомогою різних технологій нанесення зображення на текстильних виробах – шовкотрафарет, DTF друк, термотрансфер, вишивка. АЛІНА ШУТ

директорка / співвласницяЯ пірнаю у виробництво з головою: від А до Я. Беру особисту участь у всіх процесах в рамках допечатної підготовки. Спільна співпраця з нашою командою дозволяє пропонувати клієнтам нестандартний та креативний підхід для досягнення найрізноманітніших цілей в шовкотрафаретній справі.

Люблю свою роботу, родину MANGO PRINT та відкликаюся на дуже почесне ім’я – МАМ) Обожнюю бігати вранці та зустрічати перші промені сонця, які лагідно огортають мою рідну землю.

У пошуках професійних послуг та якісного друку? Студія MANGO PRINT чекає на Вас! Ми реалізуємо проєкт будь-якої складності.