ЯКИЙ ДРУК НА ФУТБОЛКАХ КРАЩИЙ?

ЯКИЙ ДРУК НА ФУТБОЛКАХ КРАЩИЙ?

12.08.2022

Друк на футболках логотипу компанії або малюнка вже давно довів свою ефективність в маркетингу. Якщо вам потрібно прорекламувати свій бренд, рекомендуємо звернути увагу на нанесення потрібної інформації на футболку. Розмір аудиторії охопленої такою рекламою широкий, а ціна на послуги порівняно бюджетна.

Популярність друку на футболках в Україні зростає з кожним днем. Які футболки підходять для друку, використовують для проведення промо акцій, формування єдиного стилю в компанії, участі в заходах, де потрібно відрізнятися від інших учасників. Багатьох цікавить відповідь на питання "Яка друк на футболках краще?" і "Яка друк довговічніше?", нижче ми відповімо на це питання.

Друк на футболках, який буває:

Багато в чому вибір виду друку залежить від того як ви плануєте використовувати продукцію. Рекламна акція - упор слід зробити на яскравість зображення і собівартість. Тут ідеальним варіантом буде шовкографія - вид друку, що підходить і для натуральних і для синтетичних матеріалів. Зображення нанесення шовкотрафаретного печаткою витримують близько 50 прань. Найбільша вигода від друку шовкографії відчувається, коли нанести логотип потрібно на велику партію футболок. Але і у цього виду друку є особливості - на які варто звернути увагу при виборі виду друк, а саме кожен колір нанесення виготовляється окремо, тому замовити один-два примірники "для проби" не вийде. 

Промо-заходи і корпоративний одяг - якщо вам потрібно зробити подарунок або забезпечити всіх співробітників однаковими футболками для заходу кращим рішенням на сьогоднішній день є термотрансфер (DTF). DTF друк - популярний сучасний вид нанесення, який підходить для абсолютно будь-яких тканин, що витримує численні прання при цьому насиченість кольорів не слабшає. Зображення під високою температурою виплавляется в тканину, що робить його складовою частиною тканини. Особливості термотрансферу в тому що зображення, яке ви плануєте наносити на футболку, обов'язково має бути у векторному форматі, а також дуже тонкі лінії логотипу або написи не завжди виходить переносити в хорошій якості на виріб. Але з двома особливостями професійні досвідчені друкарі легко справляються.

Ми розглянули кілька видів друку на футболках, всі вони мають свої переваги і особливості, в яких тепер вам легше розібратися і обрати той вид нанесення, який відповідає цілям вашої компанії. Кваліфіковані працівники студії друку MANGO PRINT з радістю нададуть рекомендації і відповіді на всі ваші запитання.