ШОВКОТРАФАРЕТ, ДРУК НА ФУТБОЛКАХ, ДРУК НА КЕПКАХ, ДРУК НА ХУДІ, ДРУК НА ТЕКСТИЛЬНИХ ВИРОБАХ

ШОВКОТРАФАРЕТ, ДРУК НА ФУТБОЛКАХ, ДРУК НА КЕПКАХ, ДРУК НА ХУДІ, ДРУК НА ТЕКСТИЛЬНИХ ВИРОБАХ

19.05.2022

Спосіб друку застосовується для нанесення зображення на будь-які тканини, крій або готові текстильні вироби. Головна особливість друку - пряме нанесення фарби безпосередньо на тканину, що дає максимальний ефект яскравості, насиченості зображення. Можливий розмір зображення для нанесення 1х2 метра, але в основному розмір нанесення наближається до розмірів 30х30 - 35-50 см. Шовкотрафаретний друк має безліч ефектів нанесення і нюансів при друку на різних поверхнях. При друку шовкотрафаретом кожен колір зображення наноситься на тканину окремим відбитком. Шовкотрафаретний друк вже багато років вважається найякіснішим нанесенням зображення на футболки, при цьому недорогим, якщо за один раз наносити зображення на 20 або більше виробів.

Найпоширеніші сфери застосування шовкотрафаретного друку по текстилю:

  •  Друк на футболках. Шовкотрафаретний друк на футболці, друк на футболках логотипу, корпоративної символіки, слогана, фрази, або зображення зустрічаються постійно в повсякденному житті. Футболка з логотипом Вашої компанії може стати незамінним аксесуаром гардеробу Вашого клієнта, співробітника або партнера, а при наявності на ній стильного оригінального зображення і зовсім улюбленою річчю.

  • Друк на крої. Ваша швейна фабрика або цех шиє футболки на продаж? Оригінальне зображення на Вашому виробі може в кілька разів підняти його ринкову вартість при дуже невеликих витратах на сам друк. Друк на складних текстильних виробах, як наприклад куртка, сумка, гаманець, або тент на палатку, в основному здійснюється на стадії крою, поки виріб ще не зшито повністю. На власній виробничій базі ми можемо друкувати зображення розміром до 1,5х2 метри на виробах в крої.

  •  Диструк на кепках, друк на бейсболках. Нанесення зображення на кепки та бейсболки відбувається з невеликим ускладненням технологічного процесу. Зображення друкується на спеціальному папері, після цього фарба засипається спеціальним порошком - термоклей. Коли вона висихає зображення переноситься на саму бейсболку, кепку, також цей спосіб часто застосовують при друку на сумках у вигляді готових виробів. Кепки з логотипом - невід'ємний атрибут будь-якої агітаційної компанії або рекламної акції, а в деяких компаніях це атрибут корпоративної форми. Можете бути впевнені в якості шовкотрафаретного друку на кепках- це яскраве, чітке, довговічне нанесення!