ВСЕ ПРО ФУТБОЛКИ З ДРУКОМ ДЛЯ ВАШОГО БРЕНДУ

ВСЕ ПРО ФУТБОЛКИ З ДРУКОМ ДЛЯ ВАШОГО БРЕНДУ

19.05.2022

Футболки – це базовий одяг, який є у гардеробі кожного. Ми у MANGO PRINT звикли креативно підходити до роботи, тому розглядаємо футболки як необмежене поле для творчості! Цей корпоративний одяг дозволяє нанести не лише логотип компанії, а й будь-який інший цікавий принт, що неодмінно сподобається вашим колегам та позитивно вплине на впізнаваність бренда.


Футболки з принтами відрізняються не лише за кольором, розміром та типом крою (чоловічі, жіночі та дитячі), а й за призначенням. Наприклад, попереду ділова конференція чи презентація, спортивний марафон чи відпочинок з командою за містом. Які футболки варто замовити, щоб люди почували себе у них комфортно? У цій статті ми розповімо про три основні типи футболок та допоможемо вибрати ідеальні.


Типи футболок:

·      Бавовняні футболки з принтом – найпопулярніший тип корпоративного одягу. Футболка має велику площу друку, що дозволяє реалізувати безліч креативних ідей. Ми пропонуємо футболки під нанесення зі 100% бавовни від європейських виробників або виконуємо індивідуальний пошив, якщо малюнок передбачає друк від шва до шва.

·      Футболки з фановими принтами – це відмінний подарунок колегам, а також комфортний та стильний мерч для корпоративних заходів та важливих подій у житті компанії. Оригінальні футболки гарантовано підвищують лояльність співробітників та популяризують ваш бренд.

Нанесення логотипу чи іншого зображення на футболки виконується такими методами:

·      шовкотрафарет;

·      термотрансферний друк;

·      цифровий друк.

Вибір методу залежить від кількості кольорів та складності зображення, розміру нанесення та тиражу. Мінімальне замовлення – 10 шт.

·      Футболки-поло з логотипом – корпоративний одяг у діловому стилі, що поєднує елементи футболки та класичної сорочки та вдало підкреслює статус фірми.


Стримані поло з логотипом підкреслюють експертність та професіоналізм ваших співробітників. Це повсякденний та водночас елегантний одяг для роботи, для корпоративних заходів, виставок та конференцій.

Ми пропонуємо поло, пошиті з натуральної бавовни та рекомендуємо вишивку як метод нанесення на цей тип футболок. Об’ємна вишивка на фактурній тканині поло виглядає по-особливому ефектно. Нанести зображення можна “на серці”, на рукаві або на спині. Мінімальне замовлення – 10 шт.

·      Спортивні футболки з принтом виготовлені із 100% перфорованого поліестеру, який “дихає”, допомагає зберігати термобаланс та швидко сохне. Тканина цих футболок зносостійка, не втрачає яскравості і презентабельного зовнішнього вигляду з часом.

 

Спортивні футболки з принтами ідеально підходять як для тренувань у спортзалі, так і для змагань на свіжому повітрі та участі у марафонах. Вони незамінні під час спортивних та розважальних заходів, що вимагають фізичної активності учасників.

Ми пропонуємо друк логотипів та принтів на спортивних футболках методом шовкотрафарет. Мінімальний тираж – 20 шт.

Футболки з принтом – це завжди актуальний корпоративний подарунок, який неодмінно сподобається вашим колегам. Ви можете надіслати нам макет принтів, або наші дизайнери створять для вас унікальне зображення для нанесення на футболку.