Корпоративний одяг – це важливо

Корпоративний одяг – це важливо

19.05.2022

Корпоративний одяг і подарунки співробітникам офісу. Друк логотипу на футболці - це популярний елемент одягу при створенні єдиного корпоративного стилю співробітників. Так вони відчувають себе єдиною командою, а клієнти відразу можуть виділити співробітників серед інших покупців.

Також, щоб підвищити лояльність своїх співробітників до фірми, компанії часто роблять подарунки з нагоди певних свят з оригінальними принтами або написами в корпоративному стилі. Традиційно великий логотип або певний напис на корпоративних футболках наноситься на спину, а маленьке лого - розміщується зліва на грудях. 

Корпоративний одяг призначається для повсякденного використання, тому футболки повинні бути високої якості, щоб співробітникам було комфортно, а клієнти по одягу могли оцінити рівень вашої компанії. Радимо підбирати одяг з натуральних бавовняних тканин.

Одяг для промоутерів. Брендована футболка з лого компанії часто використовується, щоб підвищити успіх при роздачі флаєрів або іншої рекламної продукції і зробити своїх промоутерів більш помітними. У великих скупченнях людей дуже важливо виділитися і привернути увагу, щоб рекламна кампанія була максимально ефективною. 

Оскільки такий одяг носиться не кожен день або лише по кілька годин на день, можна використовувати футболки з синтетичної тканини.

Друк на футболках - один з найбільш поширених видів корпоративного одягу. Наша компанія MANGO PRINT успішно працює в сфері реклами. Власне виробництво і великий досвід дозволяють швидко і якісно виконувати дуже широкий спектр замовлень. У нас можна замовити друк на футболках, як маленькими партіями, від 1 штуки, так і зробити велике оптове замовлення для співробітників своєї компанії.

Ми використовуємо різні технології нанесення. Залежно від тиражу і макета для друку, підбираємо максимально відповідний варіант. У нас можна замовити нанесення зображень на футболки, худі, світшоти сумки, кепки і на інші вироби із тканини.